مدیریت رسانه جوملا: ما در این بخش مدیریت رسانه را به شما کاربران عزیز آموزش می دهیم مدیریت رسانه یکی از ابزار های خیلی مهم در سایت جوملا می باشد. و باعث می شود که سایت شما امتیاز بیشتری کسب کند.

مراحل دسترسی:
برای  دسترسی به "مدیریت رسانه" دو راه وجود دارد:

کنترل پنل_محتوا_مدیریت رسانه

 

08 فروردين 1397 0 COMMENT_LABEL

آموزش مدیریت مجموعه جوملا: ما در این بخش آموزش ایجاد مجموعه ها را به شما کاربران عزیز آموزش می دهیم این بخش بسیار مهم می باشد شما با برای این که مطالبتان را در سایت قرار دهید باید در مرحله اول مجموعه ایجاد کنید مجموعه ها پوشه هایی هستند که فایل های مربوطه در آن می گذاریم شما می توانید با ایجاد مجموعه ها مطلب هایتان را درسایت مرتب کنید.

مزایای استفاده از مجموعه و زیر مجموعه‌های جوملا:
مطالبی که در مدیریت مطالب در جوملا 3 ایجاد می‌شوند باید در یک مجموعه قرار داده شوند این کار مستلزم ایجاد مجموعه و زیر مجموعه در جوملا 3 است اگر برای مطالب سایت مجموعه‌های متناسب ایجاد نکنیم همه ی مطالب در مجموعه بدون مجموعه قرار خواهند گرفت. وقتی تعداد مطلب های موجود در سایت زیاد باشند بیش  از هر زمان به وجود مجموعه احساس نیاز خواهیم کرد.

08 فروردين 1397 0 COMMENT_LABEL

قرار دادن منو در جوملا:

ما در این بخش آموزش قرار دادن منو در سایت را برای شما کاربران عزیز توضیح می دهیم, شما اغلب در سایت هایی توجه کرده باشید یکسری منو را می بینید که با کلیک روی این منو ها وارد صفحه هایی می شوید که مربوط به آن منو می باشد در واقع منوها لینک‌هایی هستند که مطلب ها  را هدایت می کنند ، که این مطلب ها می‌تواند هر نوع مطلب که در جوملا پشتیبانی می‌کند باشد.

اگر می خواهید ماژولی را در برخی از صفحات سایت محدود کنید (از نظر جوملا آیتم‌های منو صفحات سایت ما هستند) با استفاده از آیتم‌های منو قادر به انجام این کار خواهید بود (این امکان در مدیریت ماژول‌ها است).

08 فروردين 1397 70 COMMENTS_LABEL

آموزش و مدیریت نصب ماژول در جوملا: ما در این بخش نصب ماژول را برای شما کاربران عزیز توضیح می دهیم ماژول‌ها در واقع یکسری عناصر در صفحه های سایت جوملا را تشکیل می دهند. در جوملا ماژول های مختلفی وجود دارداز جمله: فرم ورود اعضا، جستجو در سایت، منو، نشان دادن اسلاید یا ... باشند شما با این آموزش می توانید به راحتی ماژول مورد نظر خود را در سایت نصب کنید.

08 فروردين 1397 0 COMMENT_LABEL

آموزش افزونه Akeeba backup برای پشتیبان و بک آپ گرفتن از سایت هی جوملایی

قصد داریم در این مطلب آموزشی، آموزش پشتیبان گیری از سایت توسط افزونه اکیبا بکاپ را به شما کاربران عزیز آموزش می دهیم پشتیبانی و بک آپ گرفتن از سایت کار بسیار مهمی می باشد زیرا زمانی که تغییراتی را در سایت انجام می دهید ومی خواهید آن را برگردانید به حالت اول آن اطلاعات سایت خود را باید داشته باشید که در این صورت است که نسخه پشتیبانی به درد شما می خورد افزونه اکیبا بکاپ یک نسخه پشتیبانی از سایت شما می گیرد وبعدا که احتیاج داشته باشد می توانید از آن استفاده کنید که ما در این بخش آموزش بک آپ گرفتن را به شما کاربران عزیز توضیح می دهیم.

08 فروردين 1397 0 COMMENT_LABEL

آشنایی با روانشناسی رنگ ها در طراحی سایت :

در این مقاله آموزشی قصد داریم چگونگی استفاده از رنگ ها در سایت که بسیار مهم است  را به شما کاربران عزیز توضیح می دهیم. زیرا همین رنگ ها باعث موفقیت یا شکست سایت شما می شوند پس باید برای استفاده از رنگ ها در سایت دقت زیادی کنید. رنگ ها به معنی نحوه تاثیر گذاری بر رفتار و احساس انسان است. رنگها را بصورت "طبیعی"، "گرم" یا "سرد" طبقه بندی می کنیم.

08 فروردين 1397 0 COMMENT_LABEL

کامپوننت معروف K2 یکی از محبوب ترین و البته میتوان گفت پرکاربردترین کامپوننت جوملاست. که میتواند سیستم انتشار محتوای سایت شما را کاملا متحول نماید. قابلیت تعریف ، تصویر ، ویدئو ، فایل ، گالری تصاویر ، سئو پیشرفته و اتصال و تبدیل به یک سیستم فروش از جمله مزایای این کامپوننت است. اغلب شرکت های سازنده کامپوننت های بزرگ سعی میکنند حتما خود را به سیستم K2 متصل نمایند. شرکت های قالب سازی نیز ماژول های انتشار اخبار و مطالب بسیاری برای این محصول فوق العاده تولید کرده اند.

 

08 فروردين 1397 0 COMMENT_LABEL