ایگنایت گالری (Ignite Gallery) یکی از بهترین افزونه های گالری جوملا محسوب می شود که اکنون توسط گروه جومی ترجمه و در اختیار شما کاربران عزیز جوملا قرار گرفته است. ایگنایت گالری قابلیت نمایش تصاویر و ویدئو و فیلم را به صورت گالری دارد.

شما می توانی با امکاناتی که ایگنایت گالری در اختیارتان قرار می دهد چیدمان دلخواه گالری خود را طراحی نمایید. ایگنایت گالری به شما ویژگی نمایش تصاویر به صورت لایت باکس را نیز می دهد.

امکان دانلود تصاویر، مسدود سازی دانلود، اشتراک گزاری در صفحات اجتماعی، نظردهی، رتبه دهی، افکت فید و اسلاید، واترمارک، قراردادن گالری در ماژول و مطلب و... تنها بخشی از دیگر امکانات این افزونه گالری است.

گالری ایگنایت یک گالری با امکانات بسیار بالا و انعطاف بی نظیر است و کار با آن بسیار ساده می باشد. افزونه کاملا با سایت های چند زبانه سازگاری دارد. برای مشاهده امکانات افزونه شما می توانید به نسخه نمایشی بخش مدیریت و کاربری ایگنایت گالری مراجعه نمایید.

ایگنایل گالری پیش روی شما نسخه کاملا اورجینال افزونه بوده که شامل تمام ماژول‌ها و پلاگین های جانبی می باشد که توسط گروه جومی فارسی سازی و ارائه می شود و قابلیت آپدیت را نیز توسط سایت جومی خواهد داشت.

جدیدترین آموزش ها

جدیدترین دانلود ها

 
بسته های آموزشی

پشتیبانی مشتریان

کسانی که از محصولات ما خریداری می کنند از خدمات پشتیبانی و رفع مشکلات وب سایتشان بهره می برند این خدمات شامل یکسال پشتیبانی رایگان می باشد.

 
مدرن

مشاوره رایگان

ما به شما در طراحی وب سایت خود یا سازمانتان مشاوره رایگان می دهیم.

 
نمای زیبا

طراحی وب سایت

ما در صائین سافت برای کسب و کار ها ، سازمان ها و ادارات، مراکز فرهنگی، دانشگاه ها، خبرگزاری ها و وب سایت های شخصی وب سایت هایی با آخرین دانش روز و قیمت بسیار مناسب طراحی می کنیم.

 
کاملا تعاملی

قالب های تست شده

تمامی قالب های وب سایت تست شده و در اشکالات ان برطف شده اند . این رو می توانید در کمال آسودگی خاطر آن ها را نصب کنید